W programie na żywo nietrudno o wpadki. Nie uniknęła ich też jedna z najpopularniejszych, byłych już par prowadzących "Pytanie na śniadanie". Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zaliczyli niejedną wpadkę.

"Rodzący" Kurzajewski

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski byli prowadzącymi "Pytania na śniadanie" przez niespełna cztery lata, a udało im się zebrać na koncie całkiem pokaźną liczbę zabawnych wpadek. Imponującą nawet jak na śniadaniówkę TVP, w której dochodziło już nawet do wypadków na planie, by przypomnieć, chociażby przebitą rękę Marzeny Rogalskiej czy upadek ciężarnej Małgorzaty Tomaszewskiej.

To jeszcze nic, bo do historii telewizji ma szansę przejść "rodzący w bólach" Maciej Kurzajewski. W kwietniu 2023 r. gospodarz śniadaniówki postanowił wypróbować przedstawione przed eksperta programu nowoczesne urządzenie, dzięki któremu mężczyźni mogą poczuć ten sam ból, jaki odczuwają rodzące kobiety.

Reklama

Maciej Kurzajewski wił się potem z bólu"porodowego" na oczach milionów widzów i swojej ukochanej Kasi Cichopek. Z jej twarzy nie znikał w tym czasie promienny uśmiech.

Trwa ładowanie wpisu

Cichopek w mokrej koszulce

Trzy lata wcześniej z kolei to ona skradła show. W ramach dyskusji o tym, jak działają na nas małe dzieci i małe zwierzęta, w studiu gościło kilka szczeniaczków. Kasia chciała jednego utulić, a kiedy podniosła psiaka, ten… załatwił się prosto na bluzkę Cichopek. "Słuchajcie, ja się nie gniewam. Jestem doświadczoną mamą, mam również psa, także przeżyłam już wszystko" — podsumowała, zachowując kamienną twarz, mimo mokrej bluzki.

Goła stopa Kasi na ekranie

Szerokim echem odbiły się swego czasu także taneczne popisy Cichopek i Kurzajewskiego, czy prezentacja na antenie gołej stopy Kasi. Tym razem w śniadaniówce dyskutowano o chodzeniu boso i w pewnym momencie zaproszona do studia eskeprtka poprosiła o możliwość "zbadania" stopy Cichopek.

"Twoja stopa jest z przodu szersza, jest piękna, bardzo ładnie zbudowana, nie ma palucha koślawego" - zachwycała się fizjoterapeutka na widok gołej stopy prezenterki, którą zobaczyli również na swoich ekranach wszyscy widzowie "Pytania na śniadanie".

Pamiętny był także wywiad, który z zakochaną parą przeprowadziła w październiku 2022 r. ich koleżanka z programu Ida Nowakowska. Wypoczywający w Izraelu Katarzyna i Maciej publicznie ogłosili wówczas milionom Polaków, że są parą, pieczętując wyznanie gorącym pocałunkiem na wizji.