Maciej Kurzajewski i jego ukochana Katarzyna Cichopek razem prowadzili "Pytanie na śniadanie" w TVP. Zwolniono ich jednak i rozpoczynają nowy etap zawodowego życia. Sporo mówi się ostatnio o ich ewentualnym transferze do konkurencji. W Polsacie mają poprowadzić zapowiadaną tam od długiego czasu telewizję śniadaniową.

Reklama

Jak Katarzyna Dowbor wspomina Macieja Kurzajewskiego?

Mogę im życzyć powodzenia, znam ich i lubię. Maciej Kurzajewski debiutował w moim programie, robił materiały jako młody student w "Apetyt na Zdrowie" - powiedziała Katarzyna Dowbor w wywiadzie dla Jastrząb Post.

Pamiętam Maćka jako młodego chłopczyka. Od razu zobaczyłam, że jest to bardzo inteligentny chłopak, który rzeczywiście jest pracowity. Jeździł z nami z programem i robił to z wielkim zaangażowaniem. Mówił piękną polszczyzną, kończył studia, wiedziałam, że jest dobrze wykształcony i wiedziałam, że coś z tego będzie - wspomina dziennikarka.

Katarzyna Dowbor o konkurencji w Polsacie

Katarzyna Dowbor została też zapytana, czy będzie oglądać nową śniadaniówkę z Cichopek i Kurzajewskim w Polsacie. Może to być bowiem konkurencja dla "Pytania na śniadanie", które prowadzi w TVP.

Na pewno oglądanie, ale nie ocenianie osób, które robią podobne rzeczy wpływa na nas pozytywnie. Musimy poprawić pewne rzeczy, albo zobaczyć, co my robimy lepiej, a czego inni nie potrafią, ale nie ocenianie. Ocenianie jest nieeleganckie. Nie lubię wieszać psów na konkurencji, bo to nie jest metoda - podsumowała Dowbor.