Katarzyna Cichopek po wielu latach wraca do Polsatu. Celebrytka na początku roku pożegnała się z pracą w "Pytaniu na śniadanie", które prowadziła razem z Maciejem Kurzajewskim. W Polsacie swego czasu prowadziła m.in. program "Jak oni śpiewają". Teraz plotkuje się o tym, że być może niebawem pojawi się ponownie jako gospodyni śniadaniówki, nad którą pracuje Edward Miszczak i Polsat.

Reklama

Na razie Katarzyna Cichopek poprowadziła koncert z okazji 45-lecia pracy artystycznej Majki Jeżowskiej.

Trwa ładowanie wpisu

Kasia Cichopek w dwóch kreacjach na Polsat Hit Festiwal

Bardzo się cieszę, że mogę tutaj być - powiedziała wchodząc na scenę i zapowiedziała piosenkę "Najpiękniejsza w klasie". Tego wieczoru Cichopek olśniewała kreacjami, które miała na sobie.

Katarzyna Cichopek na ściance zaprezentowała się w seledynowej kreacji / AKPA / Marcin Gadomski

Na tzw. ściance zaprezentowała się w seledynowej sukni z odkrytym ramieniem i asymetrycznymi cięciami. Z kolei na scenie pojawiła się w sukni w kolorze ciemnego różu ozdobionej wielkim kwiatem i zwisającą szarfą. W kreacji uwagę przyciągał głęboki dekolt i rozcięcie odsłaniające nogę.

Obydwie kreacje zrobiły efekt wow. Ikona stylu. Piękna nieustannie dziewczyna; Cudna stylówka to Twój kolor - pisali. Podobają Wam się jej kreacje?

Katarzyna Cichopek na scenie pojawiła się w sukni ozdobionej kwiatem i długą szarfą / AKPA / Marcin Gadomski