Niedawno wybuchła bomba. Polityk PiS Łukasz Schreiber w wywiadzie wspomniał, że rozstał się z żoną. Marianna Schreiber była tym zaskoczona i w swoich wypowiedziach podkreślała, że nic nie wiedziała o zamiarach męża. Powtarzała, że pierwszy raz dowiedziała się o tym z owego wywiadu. Teraz próbuje wszystko sobie na nowo poukładać. Wsparciem są dla niej mama i córka. Ostatnio celebrytka odniosła się do relacji z mężem.

Reklama

Marianna Schreiber prężnie działa w mediach społecznościowych. Niedawno celebrytka postanowiła przeprowadzić sesję pytań i odpowiedzi - Q&A. Nie obyło się bez nawiązań do jej rozstania z mężem. Jedna z internautek zapytała ją: "Nie ma szans na wybaczenie mężowi? Może terapia jakaś? Dla dobra dziecka jeszcze próbować?". Marianna Schreiber nie owijała w bawełnę. "Nie chcę już więcej rozgrzebywać naszych spraw rodzinnych. To dla mnie bolesne. Dla dobra córki nie chce tego poruszać" - wyjaśniła.

W jednym z wywiadów Marianna Schreiber przyznała, że w jej małżeństwie brakowało rozmów i wzajemnego zrozumienia. "Dla mnie rodzina to zawsze była świętość. Mimo że popełniłam wiele błędów, to zawsze wspierałam swojego męża i kto mnie zna, kto nas zna, ten wie, że tak było. I ja nie mam dziś powodu ku temu, żeby na jakiś temat kłamać, tworzyć jakieś dziwne show, dla klikalności. Nie potrzebuję tego. Tak się stało, jak się stało i tyle" - powiedziała.

Reklama