Krzysztof i Maja Rutkowscy postanowili, podobnie, jak inni celebryci odnowić przysięgę małżeńską. Przy okazji zorganizowali również przyjęcie komunijne ich syna Krzysztofa Juniora.

Podczas imprezy panna młoda miała na sobie aż cztery suknie. Zaproszonych zostało aż 200 gości.

Tyle Maja i Krzysztof Rutkowscy wydali na imprezę

Reklama

Podobno zorganizowanie tak wystawnego przyjęcia kosztowało ich 1 mln złotych. Podczas imprezy Krzysztof Junior otrzymał od rodziców komunijny prezent. Tak, jak zapowiedział znany detektyw, jego syn otrzymał samochód.

Maja i Krzysztof Rutkowscy są małżeństwem od 2019 roku / AKPA

Junior jest bardzo zadowolony. Wie, że imprezy, które organizują mu rodzice, są bardzo fajne- powiedział w rozmowie z o2.

Jak zaprezentowali się państwo młodzi podczas odnowienia przysięgi?

Przyjęcie i odnowienie przysięgi odbyło się w ogrodzie restauracji, w której odbywała się impreza. Pan młody miał na sobie smoking w błękitnym kolorze. Panna młoda na tę uroczystą chwilę wybrała długą, białą suknię ozdobioną wielkim kwiatem i welon. Ich syn również miał garnitur taki jak ojciec.

Kwiaty na imprezę, jak zdradziła swego czasu Maja, zostały ściągnięte z Holandii a wystrój sali, w której odbywała się impreza zmieniony całkowicie.

Odnowienie przysięgi małżeńskiej Maja i Krzysztof Rutkowscy połączyli z przyjęciem komunijnym syna / AKPA

Zmieniam całkowicie wystrój lokalu, przyjeżdżają naprawdę piękne nowoczesne stoły, krzesła w stylu glamour, bo w lokalach są zazwyczaj zwykłe materiałowe. Zamówiłam już ozdobne podwieszane żyrandole i piękne welurowe obrusy. Kolorów na razie nie zdradzę - powiedziała w rozmowie z "Faktem".

Na przyjęciu u Rutkowskich bawiło się ponad 200 osób / AKPA