Daniel Olbrychski i Krystyna Demska-Olbrychska są parą od ponad 20 lat. Poznali się dzięki Agnieszce Osieckiej. Aktor był wówczas związany z Zuzanną Łapicką, ale jego serce zabiło właśnie do Krystyny.

Daniel Olbrychski weźmie ślub kościelny?

To ona została jego menadżerką a gdy aktor rozwiódł się z Łapicką, żoną. Ślub odbył się 23 października 2003 roku.

Reklama

Był cichy i tajemniczy, bo założyłam się z jednym z kolegów, że uda się uniknąć paparazzich - wspominała ceremonię Demska-Olbrychska.

Okazuje się, że obydwoje rozważają drugą ceremonię. Tym razem chodzi o ślub kościelny. Pomysł ten podsunęła im Maja Komorowska. Pierwsza żona Daniela Olbrychskiego, czyli Zuzanna Łapicka nie żyje już od sześciu lat. Aktor w świetle prawa kościelnego jest wdowcem i może zawrzeć kolejny ślub.

Kto chce być świadkiem na ślubie Krystyny Demskiej i Daniela Olbrychskiego?

Maja, głęboko wierząca osoba, powiedziała mi jakiś czas temu: czy ty zdajesz sobie sprawę z tego, że teraz ty i Daniel możecie wziąć ślub kościelny? I chcę, żebyś przekazała Danielowi, że ja się polecam jako świadek. Gdybyśmy się zdecydowali na taki ślub, to Maja będzie na pewno naszym świadkiem - mówi Demska w rozmowie z "Rewią".

Jeśli dojdzie do ślubu odbędzie się on na warszawskich Bielanach. Tu urzęduje ksiądz Wojciech Drozdowicz, który jest zaprzyjaźniony z parą. Demska w rozmowie z tygodnikiem nie ukrywa, że często z mężem wyznają sobie czułość i miłość.

Uważam, że to jest ważne, zwłaszcza, jak mamy świadomość upływającego czasu, jak wspaniale jest być razem, jak kochamy nasz dom. Wtedy mówimy sobie, jak to cudnie, że jesteśmy razem- mówi.