Ralph Kaminski zaskakuje nie tylko swoimi przebojami oraz występami, podczas których robi show, ale też strojami, czy fryzurami, jakie podczas swoich występów oraz teledysków prezentuje.

W poniedziałek w Warszawie odbyła się premiera książki "Lulla la Polaca. Żyć to ja potrafię". To biografia najstarszej polskiej drag queen. Wśród celebrytów, którzy pojawili się na spotkaniu nie zabrakło Ralpha Kaminskiego.

Reklama

Lulla to jedna z najbardziej inspirujących osób, jakie było mi dane poznać, a jej życie przypomina pełen niesamowitych przygód filmu. Ta książka dowodzi, że w życiu nigdy nie jest za późno na miłość i spełnianie marzeń. Uczy nas, by żyć pełnią życia - tak Ralph zrecenzował tę książkę dla wydawnictwa Znak Literanova.

Ralph Kaminski zmienił fryzurę

Ralph Kaminski nie tylko pojawił się na premierze, ale też zaskoczył swoją nową fryzurą. Po tej, którą ostatnimi czasy prezentował na koncertach, czyli charakterystycznym grzybku, pozostało już tylko wspomnienie. Piosenkarz postawił na ostre cięcie z prostą, lekko ząbkowaną grzywką.

Ralph zaprezentował się podczas premiery w charakterystycznym dla siebie odpowiednio skrojonym, szarym garniturze i błękitnej koszuli. Wśród dodatków, jakie miał na sobie były srebrne kolczyki, pierścionki i białe okulary przeciwsłoneczne. Na nogach miał szare mokasyny ze złotymi klamrami.

Ralph Kaminski pojawił się w nowej fryzurze na premierze książki "Lulla la Polaca. Żyć to ja potrafię" / AKPA

Metamorfozy Ralpha Kaminskiego

To nie pierwszy raz, gdy piosenkarz bawi się swoim wizerunkiem. Ralph Kaminski już kilka razy zmieniał swoją fryzurę. Gdy debiutował na polskiej scenie muzycznej, nosił uczesanie podobne do tego, które zaprezentował na premierze książki najstarszej polskiej drag queen.

Ralph eksperymentuje jednak nie tylko z fryzurami, ale też strojami. Wśród najbardziej zapamiętanych jego kreacji jest ta z gali Fryderyków 2023. Piosenkarz wystąpił w sukni ślubnej, welonie i małym bukiecikiem w rękach. Rok później, także na Fryderykach, Ralph Kaminski pojawił się w przebraniu psa.