Zofia Zborowska i Andrzej Wrona spodziewają się drugiego dziecka

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub w 2019 roku. Owocem ich związku jest córka - Nadzieja. Już niebawem na świecie pojawi się ich drugie dziecko. Kilka miesięcy temu na Instagramie aktorki pojawiło się nagranie, na którym poinformowali, że ich rodzina już niebawem kolejny raz się powiększy.

Na zamieszczonym w sieci wideo mała Nadia chodzi i przedstawia wszystkich domowników. Nie pomija psa, który wabi się Wiesia a na końcu mówi, że zostanie starszą siostrą.

Reklama

Ciążowa sesja Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony

Zofia Zborowska wciąż jest bardzo aktywna w sieci. Teraz pochwaliła się sesją ciążową, którą przyszłym rodzicom drugiej córki zrobiła inna, znana aktorka. To zdjęcia autorstwa Urszuli Dębskiej. Przyszła mama pozuje na nich w rozpiętej koszuli, która eksponuje jej zaokrąglony brzuch a w rękach trzyma bukiet kwiatów.

Na jednym ze zdjęć obok niej pozuje Andrzej Wrona. Siatkarz i aktorka uśmiechają się do siebie i patrzą na siebie z ogromną czułością.

Na pełnym spontanie powstają najpiękniejsze zdjęcia. (…) Przepiękna pamiątka- napisała Zofia Zborowska.

Pod drugim zdjęciem zamieściła z kolei osobliwy, żartobliwy wpis. To fotografia, na której do brzucha aktorki przytula się pies, czyli Wiesława.

Czekamy na Ciebie smrodzie - czytamy.

Internauci nie kryli zachwytu.

Nie wiedziałam dawno zdjęcia, które bardziej by mnie "poruszyło"...; To jedno z najpiękniejszych ciążowych zdjęć jakie widziałam; Omg czyste piękno - pisali.