Artur Baranowski był uczestnikiem teleturnieju "Jeden z dziesięciu". O 28-letnim ekonomiście zrobiło się głośno, gdy w listopadzie ubiegłego roku odpowiedział na wszystkie 40 finałowych pytań. Ustanowił rekord programu i zdobył 803 punkty.

Reklama

Po zwycięstwie w jednym z odcinków, Artur Baranowski miał pojawić się w finale sezonu. Wszyscy liczyli na powtórkę tego, czego dokonał wcześniej. Niestety rekordzista nie dotarł na nagranie i stracił szansę wygrania 50 tysięcy złotych i wzbudzenia podziwu wśród widzów.

Wówczas TVP zadeklarowała, że mimo wypadku losowego i braku możliwości dotarcia na nagranie, pan Artur będzie mógł pojawić się w innych teleturniejach TVP.

Rekordzista "1 z 10" wystąpi w innym teleturnieju. Kiedy emisja?

Okazuje się, że najwyraźniej do tego dojdzie. Rąbka tajemnicy uchylił Radosław Kotarski, który już niebawem zastąpi Przemysława Babiarza w roli prowadzącego teleturniej "Va Banque".

W odcinku podcastu "Podsiadło&Kotarski" ujawnił, że Artur Baranowski będzie uczestnikiem drugiego odcinka z jego udziałem (emisja 3 kwietnia).

Mam już plan na niego. Nie chcę mu dokładać ciśnienia. Będę się starał z niego zdjąć to ciśnienie. Nie będzie na zasadzie: "pan Artur, taki geniusz w "Jednym z dziesięciu", zobaczymy, jak sobie poradzi tutaj". Nie. Spokojnie, luzik, bawimy się - zdradził nowy prowadzący.