Po zmianach na szczytach władzy publiczne media przeszły metamorfozę. Zmieniły się nie tylko publicystyka i programy informacyjne, lecz także rozrywka. Np. w „Pytaniu na śniadanie” pojawili się nowi prowadzący. Wiadomo też, że popularny teleturniej "Koło fortuny" będzie miał parę nowych gospodarzy. Norbiego zastąpi młody aktor Błażej Stencel, a Izabellę Krzan - Agnieszka Dziekan.

Reklama

Kariera Agnieszki Dziekan

Agnieszka Dziekan pracę w TVP zaczęła kilka lat temu. Była "pogodynką" w "Pytaniu na śniadanie", pojawiała się w takich programach jak „Dzień dobry Polsko” czy „Lajk!”. Zanim Agnieszka Dziekan trafiła przed kamerę, pracowała w zakładzie mięsnym, w swoich rodzinnych stronach. A pochodzi ze Starachowic. W wywiadach opowiada o swoich wspomnieniach z rzeźni. Jak się okazuje, nie były to dla niej łatwe chwile.

Gehenna w rzeźni

W wywiadzie dla Interii Agnieszka Dziekan opowiedziała o tych doświadczeniach. "Przez trzy miesiące pracowałam w dużym zakładzie w Starachowicach. Sprzątałam sale po ubojach i rozbiorach, prałam fartuchy rzeźników" - powiedziała.

"Ciężko było mi tam oddychać, ślizgałam się na świeżym smalcu - możesz sobie wyobrazić, jaka to była gehenna. Po dwóch tygodniach chciałam zrezygnować, ale stwierdziłam, że się nie poddam i pracowałam do końca umowy" - opowiadała dziennikarzowi Interii Agnieszka Dziekan.