"Taniec z Gwiazdami" to nie tylko subtelne piruety i piękne kostiumy. Jak się okazuje, parkiet to dość niebezpieczne miejsce, a olśniewające kreacje mogą być zdradliwe. Niejedna gwiazda w historii show padła już ich ofiarą.

14. edycja "Tańca z Gwiazdami"

W tej edycji widzów czeka sporo zmian. W jury obok Iwony Pavlović po raz pierwszy zasiądą aktorka Ewa Kasprzyk, doskonale znany z poprzednich edycji tancerz i choreograf Rafał Maserak oraz tancerz i choreograf współpracujący z Teatrem Wielkim Tomasz Jan Wygoda.

Reklama

Na parkiecie swoje umiejętności zaprezentują Roksana Węgiel, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Julia "Maffashion" Kuczyńska, Anita Sokołowska, Dagmara Kaźmierska, Beata Olga Kowalska, Filip Chajzer, Maciej Musiał, Kamil Baleja, Krzysztof Szczepaniak, Adam Kszczot i Aleksander Mackiewicz. Program prowadzić będą Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz.

Reklama

"Taniec z Gwiazdami". Spektakularne upadki

W "Tańcu z Gwiazdami" najprościej o upadek. Parkiet to, co prawda, nie lodowisko, ale też bywa na nim ślisko. Szczególnie wtedy, gdy gwiazda pomyli albo źle obliczy kroki.

Spektakularne upadki w "Tańcu z Gwiazdami" zaliczyła m.in. Dominika Tajner, która pomyliła krokiw 9. edycji show. Dominika Gwit z kolei ambitnie postanowiła zrobić tzw. gwiazdę, niestety spektakularnie się poślizgnęła. Na szczęście celebrytce nic się nie stało, później nawet śmiała się ze swoich akrobatycznych popisów.

Dominika Gwit chciała zrobić gwiazdę, ale się poślizgnęła. Przy okazji odsłoniła bieliznę / AKPA

O wiele poważniej wyglądał upadek Weroniki Marczuk w 2011 r., którą w tańcu upuścił Jan Kliment. Nie dość, że niemal rozległ się łoskot upadającego ciała, to jeszcze wstając celebrytka wyraźnie trzymała się za obolały nos.

"To moja wina, ponieważ to jest zawsze wina partnera" – szarmancko wybrnął z sytuacji Kliment.

Beata Tadla, która wygrała 8. edycję "Tańca z gwiazdami", tylko cudem uniknęła poważnej wpadki. Tym razem na parkiecie mógł wylądować jej partner. Dziennikarka tak ogniście tańczyła bowiem walca, że jej sukienka owinęła się ciasno wokół głowy Jana Klimenta. Na wpół oślepiony tancerz jak gdyby nigdy nic kontynuował jednak występ.

"Taniec z Gwiazdami" i majtki na widoku

Stroje nieraz już płatały figla uczestnikom "Tańca z Gwiazdami". Najczęśćiej ich ofiarą padały panie, które niechcąco pokazały za dużo. Bieliznę, a konkretnie majtki, pokazały na wizji dość wyraźnie m.in. Dominika Gwit, Patricia Kazadi, Katarzyna Cichopek, Edyta Górniak, Tatiana Okupnik czy Joanna Moro.

Z kolei Małgorzacie Foremniak tańcu z Rafałem Maserakiem podczas "Finału finałów Tańca z gwiazdami" w Operze Leśnej wyskoczyła pierś z kostiumu. Trochę biustu pokazała też Małgorzata Socha w 7. edycji show. Aleksandra Szwed nie czekała, aż coś jej wyskoczy i w 11. edycji "Tańca z gwiazdami" wystąpiła w kostiumie, który i tak niewiele zasłaniał.

Ola Szwed w "Tańcu z gwiazdami" rozebrała się niemal do rosołu / AKPA

Byli też tacy, którzy chcieli się rozebrać a nie mogli. Układ choreograficzny wymagał, by Sylwia Lipka podczas występu ze swoim bratem, w pewnym momencie pozbyła się spodni, pod którymi miała ukrytą sukienkę. Próbowała, próbowała, ale nie dała rady ich zdjąć przez większość część występu.

Spodnie strzeliły w krokuTomaszowi Barańskiemu. Niezrażony wpadką tancerz dokończył foxtrota z Klaudią Halejcio. "Tomkowi chyba poszły spodnie, co?" – zapytał po występie Michał Malitowski, jeden z ówczesnych jurorów. "Mam nadzieję, że to było na szczęście. Ale było wygodnie" - odpowiedział spokojnie Barański.

Ewie Kasprzyk, która zadebiutuje w 14. edycji "Tańca z Gwiazdami" jako jurorka, rozdarła się za to sukienka pod pachą. Influencer i youtuber Tomasz Gimper Działowy w tańcu zgubił perukę.

W "Tańcu z gwiazdami" nieraz błyskały majtki na wizji / AKPA

"Taniec z Gwiazdami". Padły mocne słowa

W "Tańcu z Gwiazdami" można stracić nie tylko włosy, ale i całą głowę. Emocje są tak duże, że uczestnicy show czasami zapominają się, że są na wizji. W 11. edycji "Tańca z gwiazdami" juror Michał Malitowski ocenił taniec Sylwestra Wilka i Hanny Żudziewicz jednym soczystym słowem:"Ku*wa". Juror od razu zaczął się tłumaczyć, że to emocje, ale zrobił to całkiem świadomie, bo nie potrafił ukryć swojego podziwu dla występu Wilka.

Pechowa była ta 11. edycja, bo gafę zaliczył też prowadzący. W jednym z odcinków jak zawsze uśmiechnięty Krzysztof Ibisz zagaił o związek Sylwię Madeńskę i Mikołaja Jędruszczaka, którzy… rozstali się w trakcie programu.

Trwa ładowanie wpisu

Beata Tyszkiewicz, która zawsze powtarzała, że prawdziwa "dama pije, pali i przeklina", udowodniła to w 2014 r. w półfinale "Tańca z Gwiazdami". Aneta Zając i Stefano Terrazzino spektakularnie odtańczyli część jive'a na stole jurorskim, a Beata Tyszkiewicz spektakularnie sobie zaklęła. "No jeszcze nikt mi nigdy nogami na stole przede mną nie za******ał. O, pardon!" – powiedziała jurorka.

"Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" od 3 marca, niedziela, godz. 20:00