Po zmianach na scenie politycznej, nadeszły zmiany w TVP. Wielu prezenterów, którzy do tej pory występowali na antenach stacji musiało pożegnać się z pracą. Wśród nich były m.in. Danuta Holecka i Anna Popek. Obydwie prezenterki od pewnego czasu pracują w TV Republika.

Reklama

Anna Popek broni Danuty Holeckiej

Anna Popek prowadzi śniadaniówkę tej stacji, z kolei Danuta Holecka program informacyjny. Była prowadząca "Wiadomości" do dziś musi mierzyć się z krytyką w mediach za swoje dosyć stronnicze wypowiedzi, które sprzyjały PiS. Anna Popek w ostatnim wywiadzie postanowiła stanąć w jej obronie.

Właśnie ostatnio rozmawiałyśmy (dop. red. z Danutą Holecką) i tak stwierdziłam, jaka to naprawdę porządna osoba. Tak łatwo jest komuś dorobić gębę. Myślę, że wielu ludzi w życiu miało takie sytuacje, że ktoś coś złego powiedział (dop. red. o nim), i to się ciągnęło przez lata, chociaż nie było w tym grama prawdy. O Danusi też mówili, że tam ludziom swoim nie pomogła, że zostawiła, że była zainteresowana odprawą. Prawda była zupełnie inna, tylko już tej prawdy nikt nie chciał słuchać- powiedziała w rozmowie z Pomponikiem.

Dodała, że Danuta Holecka "jest osobą uczciwą i lojalną wobec zespołu". To mogę powiedzieć - stwierdziła.