Katarzyna Cichopek podobnie, jak inni prezenterzy "Pytania na śniadanie" po zmianie władzy w TVP stracili pracę. Wciąż można oglądać ją w serialu "M jak miłość". Aktorka nie narzeka na brak współpracy, ale najwyraźniej szuka również dodatkowego źródła dochodu.

Reklama

Tak dorabia Kasia Cichopek

Katarzyna Cichopek postanowiła znaleźć kreatywny sposób, by to zrobić. Postanowiła wyprzedać rzeczy, które zalegają w jej szafie. Na swoim Instagramie zamieścił wideo, w którym poinformowała, że będzie ubrania sprzedawać.

Kochani przyszedł kolejny moment na wietrzenie szafy. Tak, robię to regularnie, ponieważ bardzo lubię dawać moim rzeczom drugie życie i przede wszystkim bardzo się cieszę, kiedy wy się cieszycie, kiedy ja otwieram przed wami moją szafę. Tym razem też tak będzie. Zapraszam was bardzo serdecznie, bo piękne rzeczy, które tu widzicie, mogą być wasze - powiedziała na nagraniu.

Ile trzeba zapłacić za ubrania Kasi Cichopek?

Wśród rzeczy, które Kasia chce sprzedać są m.in. markowe sukienki, kurtki, płaszcze. Nie brakuje również butów. Ile kosztuje odzież, którą chce sprzedać Kasia?W zależności od produktu i jego metki musimy wydać od 50 do 500 zł. Okazuje się, że celebrytka nie pierwszy raz wyprzedaje swoją szafę. Robiła to już w sierpniu 2023 roku oraz styczniu br.

Wyprzedawanie szafy to ostatnio dosyć modny trend nazywany zero waste. Dzięki niemu mniej rzeczy trafia do kosza.