O tym, że program "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie" przestaje być emitowany w TVP poinformowano w ostatnim dniu prezesury Mateusza Matyszkowicza, czyli 19 grudnia 2023 roku.

Otrzymaliśmy informacje, że z przyczyn niezależnych od naszej redakcji, Telewizja Polska nie planuje dalszego finansowania naszych działań w roku 2024 – poinformowali twórcy programu na jego profilu facebookowym.

Reklama

"Ktokowiel widział, ktokolwiek wie" wraca na antenę TVP

Ostatni odcinek miał zostać pokazany 30 grudnia. Format emitowany był w soboty o godz. 22.55 w TVP3. O tym, że program wróci na antenę poinformowano na Facebooku.

Uwaga! Dobre wieści! Drodzy Widzowie! Z ogromną radością informujemy, że program "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie…" powraca na antenę! Już w czerwcu planujemy pierwszą emisję. Jesteśmy wdzięczni, że znowu możemy pomagać, tak jak robiliśmy to od 27 lat. Jeszcze raz chcemy podziękować za wszystkie słowa wsparcia, które płynęły od rodzin osób zaginionych, widzów i specjalistów, z którymi współpracowaliśmy. Skład redakcji pozostaje niezmienny i czeka na Wasze zgłoszenia: 605 605 405, 606 605 640, kwkw@tvp.pl Będziemy informować Was na bieżąco o szczegółach - czytamy na Facebooku.

Na razie nie wiadomo, na jakiej antenie i kiedy będzie nadawany.

Mimo, że program nie był emitowany, zdjęcia zaginionych były zamieszczane w sieci, na profilu "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie".