Decyzja Marii Luizy zaszokowała wszystkich, także prowadzącą show Martę Manowską. Podczas rozmowy Maja powiedziała nam, że opuszcza program. Chyba mieszają się w nas trochę zdziwienie, trochę szok, a z drugiej strony jakaś akceptacja tej sytuacji - relacjonowała Manowska.

Reklama

Dlaczego Maria Luiza odeszła z "Sanatorium miłości"?

Maria Luiza podczas spotkania z całą grupą przyznała, że nie jest w stanie zaangażować się na poważnie w relację z mężczyznami, których poznała w programie. Żeby być w zgodzie z samą sobą, postanowiła zrezygnować z dalszego udziału w "Sanatorium miłości". Jednocześnie podkreśliła, że był to dla niej dobry czas.

Reklama

Bardzo szkoda, ale to jest życie. Czuję, że powinnam w tym momencie wyjść. To jest silniejsze ode mnie. Nie przypuszczałam, że w ciągu dwóch tygodni można się tak zintegrować, że tak można fajnie spędzać czas - powiedziała Maria Luiza.

Na miejsce Marii Luizy w "Sanatorium miłości" jest nowa uczestniczka

Na miejsce Marii Luizy produkcja zaprosiła do udziału w programie Marię z Łodzi, która po etapie castingu znalazła się na "liście rezerwowej".

Nowa uczestniczka podzieliła się pierwszymi wrażeniami z pobytu w Krynicy Zdrój z redakcją "Bądźmy razem. TVP".

Grupa powitała mnie wspaniale. Ja trochę obawiałam się, że mają już swoje relacje, przyzwyczajenia. Na spakowanie walizki miałam dwa dni, ale nie zabrakło w niej niczego. Nie wiedziałam, co wziąć, bo bardzo przeżyłam, że dostałam telefon. Było to dla mnie duże wyzwanie, ale powiedziałam, że dam radę- powiedziała Maria.