Małgorzata Socha dołączyła do obsady serialu "Na Wspólnej" w 2007 r. i przez lata wcielała się w rolę Zuzanny Hoffer. To właśnie dzięki tej roli aktorka zyskała ogólnopolską popularność. Po 15 latach pracy zdecydowała się zrezygnować z pracy na planie serialu. "Poczułam, że muszę zacząć robić coś innego i potrzebuję więcej przestrzeni na życie rodzinne. Musiałam z czegoś zrezygnować, żeby zachować życiowy balans. Nie można mieć wszystkiego" - tłumaczyła pod koniec 2022 r. w rozmowie z "Faktem".

Reklama
Małgorzata Socha grała w "Na Wspólnej" od 2007 r. / AKPA

Małgorzata Socha o szczegółach produkcji

Scenarzyści tak zaplanowali losy Zuzanny Hoffer, aby Socha w każdej chwili mogła wrócić. O tym, że aktorka powróci na plan "Na Wspólnej" serwis tvn.pl poinformował już na początku marca 2024 r. Teraz, w rozmowie z "Życiem na gorąco", Socha zdradziła szczegóły.

"Odwiedziłam serial "Na Wspólnej" tak naprawdę tylko na chwilę, żeby podomykać wszystkie wątki, bo wiem, że widzowie się tego domagali i chcieli wiedzieć, co się dzieje z Zuzą. Czyli tak naprawdę trochę powróciłam, żeby zaraz zniknąć" - wyjaśniła w wywiadzie.

Serial "Na Wspólnej" emitowany jest poniedziałku do czwartku o godz. 20.15 w TVN.