W TVP po zmianie władz wiele gwiazdy straciło pracę. Ze stacją pożegnali się zarówno dziennikarze informacyjni, jak i gwiazdy programów rozrywkowych. Wśród nich znalazła się cała ekipa prowadzących "Pytanie na śniadanie".

Przemysław Babiarz traci pracę w teleturnieju "Va Banque"

Teraz do grona tych, którzy stracili pracę dołączy, jak podaje nieoficjalnie Plejada, Przemysław Babiarz. Okazuje się, że prezenter nie będzie już prowadzącym w teleturnieju "Va Banque". Gospodarzem nowych odcinków, które już niebawem zostaną nagrane i pojawią się na antenie jesienią ma zostać Radosław Kotlarski.

Reklama

Czy to oznacza, że Przemysław Babiarz na dobre znika z TVP? Okazuje się, że nie. Nadal jest pracownikiem TVP Sport i wybierze się na letnie igrzyska olimpijskie do Paryża.

Kim jest Radosław Kotlarski?

Radosław Kotlarski, który zastąpi Przemysława Babiarza to twórca internetowy. W serwisie YouTube prowadzi popularny kanał "Polimaty". Zanim pojawił się w przestrzeni internetowej prowadził firmę, która zajmowała się importem materiałów reklamowych z Chin takich jak breloczki, czy otwieracze do butelek.

Program "Va Banque" powrócił na antenę TVP w 2020 roku. Wskrzesił go ówczesny prezes TVP, czyli Jacek Kurski.