Nie ulega wątpliwości, że Viki Gabor to wokalistka młodego pokolenia, która nie tylko zrobiła błyskawiczną karierę, ale jest też bardzo popularna. Nic, więc dziwnego, że każdy jej występ, piosenka, czy zamieszczony w sieci post nie przechodzi bez echa.

Reklama

Viki Gabor swoją karierę rozpoczynała jako dziecko i choć dziś ma już 17 lat przez wiele osób wciąż postrzegana jest przez pryzmat show "The Voice Kids", w którym występowała oraz dziecięcej Eurowizji.

Internauta komentuje wygląd Viki Gabor. "Nawróć to dziecko"

Najnowszy post, który Viki Gabor zamieściła w sieci również wzbudził ogromne emocje. Nie obyło się bez oceniania. Internauci, którzy zamieścili swoje komentarze byli mocno podzieleni. Jednym spodobał się wygląd młodej piosenkarki, inni uznali go za mocno przesadzony.

O jejciu, jaka przepiękna;Ale ci ten makijaż mega wyszedł, wow; Jaka śliczna - pisali zwolennicy.

Nie poznałam, że to Viki Gabor; Komicznie wyglądasz- komentowali niezbyt zadowoleni z tego, co zobaczyli na profilu młodej piosenkarki.

Uwagę nie tylko internautów, ale samej Viki zwrócił jeden post. Autor stwierdził, że piosenkarka została opętana przez szatana.

Błagam cię Boże, daj jej swojego blasku i nawróć to dziecko. Szatan porywa nasze dzieci. Makijaż zakrywa dusze człowieka i diabeł się cieszy - napisał "fan".

Viki Gabor odpowiada internaucie na słowa o "szatanie"

Na ciętą ripostę Viki Gabor nie musiał długo czekać.

Weź się ogarnij, mordo - odpisała krótko.