"Taniec z gwiazdami" powrócił na antenę Polsatu. W nowej edycji show odpadły już pierwsze pary. To Adam Kszczot, który tańczył z Katarzyną Vu Manh oraz Małgorzata Ostrowska-Królikowska występująca w duecie z Kamilem Gwarą.
Na gwiazdy i tancerzy, którzy pozostali w show teraz padł blady strach. Wszystko z powodu tego, co produkcja ogłosiła w środę wieczorem w mediach społecznościowych. Okazuje się, że w najbliższym odcinku, który zostanie wyemitowany w niedzielę z programem pożegnają się dwie pary.
Zmiany w "Tańcu z gwiazdami". Czego dotyczą?
Gwiazdy nie kryją zaskoczenia tą decyzją. Rozgoryczona tą wiadomością jest Anita Sokołowska.
Spokojnie Anitka. My mamy waleczny taniec, więc będziemy walczyć do samego końca - tymi słowami pocieszył ją Jacek Jeschke.
Chyba Ty - odpowiedziała aktorka.
To, co ogłosiła produkcja "Tańca z gwiazdami" nie podoba się również Aleksandrowi Mackiewiczowi.
Nie chcemy o tym myśleć. Jest stres - stwierdził.
Wśród zagrożonych par jest Dagmara Kaźmierska z Marcinem Hakielem a także Beata Olga Kowalska i Mieszko Masłowski. Faworytką po ostatnim odcinku jest Roxie Węgiel.
Marta Kawczyńska – dziennikarka Dziennik.pl. Ukończyła Filologię Polską na Uniwersytecie Warszawskim ze specjalizacją animacja kultury, jest też psychoterapeutką tańcem i ruchem (DMT). Pracowała m.in. w Gazecie Stołecznej, Super Expressie, TVP. Jest autorką książki "Alopecjanki. Historie łysych kobiet" oraz współautorką poradników "#Nastolatka". Specjalizuje się w tematyce show-biznesowej oraz społecznej. W Dziennik.pl zajmuje się działem życie gwiazd, nostalgia, kultura. Prowadzi podcasty "Kawka z…" i "Dziennik Kryminalny" emitowane na kanale DGP Infor na Youtubie.