Udział Dagmary Kaźmierskiej w nowej edycji "Tańca z gwiazdami" od początku budził sporo kontrowersji. "Królową życia", która została przed laty skazana prawomocnym wyrokiem na 14 miesięcy więzienia za sutenerstwo, tańczy z Marcinem Hakielem, który powrócił na parkiet "Tańca z gwiazdami" po wieloletniej przerwie.

Reklama

Jak poradzili sobie Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel?

Z krążących od kilku tygodni informacji, ani Kaźmierska, ani Hakiel mieli nie być zadowoleni z tego, że będą razem występować. Redakcja "Super Expressu" podawała np., że zdaniem Kaźmierskiej jej partner jest "za stary". Celebrytce rzekomo miała przeszkadzać medialna burza po rozstaniu tancerza z żoną, Katarzyną Cichopek. Marcin z kolei obawiał się przede wszystkim, że ze względu na wiek Dagmary i jej kontuzję nogi szybko odpadnie, a liczył na wielki i triumfalny powrót.

Reklama

W niedzielny wieczór Marcin i Dagmara zatańczyli swój pierwszy taniec. W premierowym odcinku parze przypadł walc wiedeński. Jeżeli po zaprezentowaniu swoich tanecznych umiejętności Dagmara liczyła na komplementy od jurorów, musiała poczuć się niezbyt dobrze. Sędziowie nie byli pod wrażeniem jej umiejętności. Punktów przyznali niewiele. Kaźmierska zebrała ich zaledwie 17, a Iwona Pavlović dała jej zaledwie 2 punkty.

Widzowie "Tańca z gwiazdami" są zawiedzeni takim obrotem sprawy. Pod nagraniem, które ukazało się na profilu instagramowym "TzG" zaroiło się od komentarzy, w których internauci bronili "królowej życia", twierdząc, że celebrytka została oceniona zdecydowanie zbyt surowo. Pojawiły się głosy, że "Czarna Mamba" uwzięła się na Kaźmierską i najpewniej da wyraz swojej niechęci w kolejnych odcinkach.

Internauci bronią Dagmary Kaźmierskiej

"Szczerze? Myślałam, że będzie dużo gorzej! A Dagmara z uśmiechem i sympatią podeszła do zadania. Pani Iwona powinna spuścić powietrze, coś czuję, że będzie jechać po Dagmarze, bo Daga nie da sobie w kaszę dmuchać; Jak na jej kontuzje, było całkiem nieźle. A jury niech wyciągnie kija z d*py, bo noty dają jakby to konkurs dla profesjonalnych tancerzy był; Całkowicie niesprawiedliwie przyznane pkt! Nie wiem, czy miało to za zadanie zmotywować telewidzów do wysyłania głosów, ale taniec zdecydowanie powinien być wyżej oceniony! Był bajeczny!" - napisali m.in. internauci.