Marta Kielczyk przepracowała w telewizji publicznej 25 lat. Pracę zaczęła w 1999 r., jako prezenterka "Panoramy".

Marta Kielczyk zniknie z anteny TVP

Nowy rok przyniósł wielkie zmiany w mediach publicznych. Po latach powróciły dawno niewidziane twarze, m.in. Marek Czyż, który prowadzi główny program informacyjny "19:30" czy Maciej Orłoś, który powrócił do prowadzenia "Teleexpresu".

Z TVP zniknęli za to kojarzeni jednoznacznie z propagandą pracownicy serwisów informacyjnych. Wymieniono także wszystkich prowadzących popularne "Pytania na śniadanie". Z pracą w TVP pożegnali się m.in. Anna Popek, Robert Rozmus, Ida Nowakowska, Izabella Krzan, Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski czy Tomasz Kammel.

Reklama

Teraz, jak donosi serwis Plejada, z pracą pożegnała się takżeMarta Kielczyk. Prezenterka doskonale znana widzom nie tylko z prowadzenia wielu programów informacyjnych czy rozrywkowych, ale i wielkich wydarzeń organizowanych przez media publiczne, jak chociażby Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu.

Za czasów poprzednich rządów Marta Kielczyk pracowała m.in. w TVP Info przy programie "Magazyn ekspres reporterów" i "Za kulisami", prowadziła "Wiadomości" w TVP1 oraz magazyn "Gość Wiadomości" w TVP Info. Jak dowiedziała się Plejada, 1 marca 2024 r. Marta Kielczyk podpisała wypowiedzenie.

"Marta Kielczyk wczoraj podpisała rozwiązanie umowy z TVP za porozumieniem stron" — zacytował serwis wieści zasłyszane na Woronicza.

Sama Marta Kielczyk jak dotąd nie skomentowała tych informacji.