W najnowszej edycji programu "The Voice Kids" nie zobaczymy już w roli jurora Dawida Kwiatkowskiego. Piosenkarz postanowił odejść z show. Jego miejsce zajęła Natasza Urbańska.

Kilka tygodni temu dostałem propozycję wzięcia udziału w kolejnej edycji i pewnym głosem powiedziałem mojemu menadżerowi, że już nie chcę, że już wystarczy. Serce mówi mi "Well done Dawid, twoja misja w tym programie się zakończyła", a serca słucham jak babci - informował wówczas Dawid.

Reklama

Pozostała trójka jurorów pozostała bez zmian. Są to Tomson i Baron oraz Cleo.

Natasza Urbańska w "The Voice Kids". Jak ocenili ją widzowie?

W pierwszym odcinku Natasza Urbańska była bardzo aktywna. Od razu "kradła" młodych uczestników do swojej drużyny.

Jak ocenili ją widzowie? Okazuje się, że nowa trenerka nie wszystkim przypadła do gustu. Nie obyło się bez porównań i wspominania poprzedniego jurora. Widzowie podkreślali, że tęsknią za Dawidem Kwiatkowskim.

Raczej bez Dawida to nie będzie to samo; Szkoda, że nie będzie Dawida; Bez Dawida nie oglądam - pisali.

Natasza tylko siebie chce pokazać. (...) Pajacuje, błaznuje i to strasznie irytuje. Można pożartować, ale po co te szpagaty, tańce - krytkowali.

Nie wszyscy byli jednak tak sceptyczni. Wielu fanów programu napisało w sieci, że będzie oglądać program a pod zdjęciami, na których pojawiła się Natasza zostawiali komentarze w postaci serduszek.

Nataszka daje radę, naprawdę pozytywnie zaskoczyła;Natasza, jesteś kapitalna, świetna energia i świetna zabawa dla dzieci. Właściwa osoba na właściwym miejscu - pisali.