Janusz Józefowicz poznał Nataszę Urbańską, gdy ta rozpoczynała swoją karierę artystyczną. Reżyser kultowego "Metra" był właśnie po rozwodzie. Natasza jest od niego młodsza o 18 lat. Wiele osób nie dawało im szans. Tymczasem ich związek przetrwał próbę czasu.

Reklama

Para w 2008 roku wzięła ślub a kilka miesięcy później na świat przyszła ich córka Kalina. Od pewnego czasu regularnie pojawiają się pogłoski o tym, że małżeństwo Nataszy i Janusza przechodzi kryzys i obydwoje zastanawiają się nad rozwodem.

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz przechodzą kryzys w związku?

Piosenkarka i tancerka przez kilka ostatnich tygodni pojawiała się w programie "The Voice Kids" jako trenerka jednej z drużyn. W rozmowie z Pomponikiem postanowiła wypowiedzieć się na temat krążących plotek na temat jej związku z Januszem Józefowiczem.

Mój mąż ma przegląd mediów, więc mnie o tym informuje. Ja w ogóle nie czytam żadnych newsów, żadnych plotek, w ogóle nie wchodzę. Żeby mieć taki spokój, żeby się skupić na tym, co jest dla mnie ważne - stwierdziła Natasza Urbańska.

Natasza Urbańska odnosi się do plotek o rozwodzie

Zaznaczyła, że nie zamierza przejmować się takimi doniesieniami, bo nie ma na nie wpływu. Zdementowała też informacje o rzekomym rozwodzie.

Bo gdyby coś się działo, to myślę, że od nas by się o tym dowiedzieli- stwierdziła.