W sobotę 3 lutego w "Pytaniu na śniadanie" zadebiutowali Beata Tadla i Tomasz Tylicki. Tadla powróciła do telewizji publicznej po latach przerwy. Tomasz Tylicki w przeszłości miał już okazję poprowadzić
PnŚ".

Reklama

Beata Tadla i Tomasz Tylicki w "Pytaniu na śniadanie". Kwiaty na powitanie

Para dołączyła do Joanny Górskiej i Roberta Stockingera, Klaudii Carlos i Roberta El Gendy'ego oraz Katarzyny Dowbor i Filipa Antonowicza.

"To będzie niezapomniany dzień dla nas, bo debiutujemy. Jestem ogromnie wzruszona, że mogę z Państwem być" — powiedziała Beata Tadla na powitanie. "Bardzo się cieszę, że dołączyłaś do wielkiej rodziny »Pytania na śniadanie«" – dodał Tomasz Tylicki.

Ekipa programu sprawiła powracającej do TVP dziennikarce miłą niespodziankę. Beata Tadla została powitana w "Pytaniu na śniadanie" gustownym bukietem kwiatów.

Beata Tadla powitana bukietem kwiatów / TVP

Mieszanie reakcje internautów. "Żarty sobie robicie z widzów?"

Widzowie powitali debiutantów z mieszanymi uczuciami. Wielu cieszy się z ich obecności w "Pytaniu na śniadanie", podkreśla doświadczenie prowadzących i przyznaje, że to "najlepiej dobrana para". Na oficjalnych profilach programu nie brakuje też głosów krytycznych. Część internautów uważa, że nowe władze wprowadzając zmiany, w ogóle nie liczą się z głosem widzów, którzy "robili temu programowi oglądalność".

"W końcu normalna para z nowych prowadzących; Tadla w TVPO? Żarty sobie robicie z widzów? Spójrzcie, ile odeszło widowni TVP. Najlepiej dobrana para i ubrana para; Brakuje mi poprzednich prowadzących; Ojoj taka profesjonalistka p. Tadla w śniadaniówce? Nie ma własnego publicystycznego programu? Będzie przeprowadzać wywiady z wizażystkami i kucharkami?; Super duet. Powodzenia kochani; Wreszcie udana para do tego programu; Takie odgrzewane to wszystko i letnie; Oboje dadzą radę, są doświadczeni; Wy macie widzów naprawdę za debili,tylko rozpędzacie bunt. Kogokolwiek byście teraz nie wstawili, to nic już nie da. Nic. Bo już pokazaliście, gdzie macie zdanie widzów, którzy do tej pory robili temu programowi oglądalność" – komentowali na bieżąco.

Reklama

Beata Tadla w TVP

Beata Tadla, dziennikarka radiowa i telewizyjna, a także mistrzyni mowy polskiej, przed laty była już związana z Telewizją Polską. Od listopada 2012 do stycznia 2016 Tadla była gospodynią głównego wydania "Wiadomości". Na antenie TVP Info prowadziła program "Dziś wieczorem", a od grudnia 2012 do czerwca 2013 była gospodynią poniedziałkowego wydania śniadaniówki TVP1 "Kawa czy herbata?".