W styczniu nowa szefowa "Pytania na śniadanie" Kinga Dobrzyńska postanowiła wymienić wszystkich prowadzących ten poranny program TVP2. Obecnie śniadaniówkę prowadzą: Beata Tadla i Tomasz Tylicki, Klaudia Carlos i Robert El Gendy, Joanna Górska i Robert Stockinger oraz Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz.

Reklama

Nowa, piąta para zadebiutuje w “Pytaniu na śniadanie” już niedługo. "W przyszłym tygodniu, na tych kanapach, zasiądzie nowa para prowadzących. Kasia i Piotr nie mogą się już doczekać spotkania z Wami!" - napisano w poście na oficjalnym, instagramowym profilu programu.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że Kasia to Katarzyna Pakosińska. Taką wiadomość podał portal ŚwiatGwiazd.pl. Jest ona znana wielbicielom polskiej sceny kabaretowej. Pakosińska to jedna z osób, które założyły Kabaret Moralnego Niepokoju.

Reklama

Katarzyna Pakosińska przed laty prowadziła w TVP program "Kawa czy herbata?". W 2021 r. można było oglądać ją w programie "Power Couple", wcześniej brała udział w "Tańcu z gwiazdami" i "Twoja twarz brzmi znajomo".