W brytyjskiej rodzinie królewskiej sprawy ostatnio dzieje się wiele naprawdę poważnych rzeczy. Król Karol III i księżna Kate chorują na raka. Teraz na oficjalnym profilu księcia Williama i księżnej Kate na Instagramie pojawiła się relacja z kolejnymi smutnymi wieściami. Para pożegnała bliską im osobę.

Reklama

Poruszający wpis księcia Williama

Chodzi o gwiazdora rugby Roba Burrowa. Sportowiec od dłuższego czasu zmagał się z bardzo ciężką chorobą. W chwili śmierci miał 41 lat.

Burrow zdobył aż osiem tytułów Super League z Leeds. O chorobie dowiedział się w 2019 roku, zaledwie dwa lata po przejściu na emeryturę po 17-sezonowej karierze ligowej.

"Uczył nas, że w świecie pełnym przeciwności losu musimy odważyć się marzyć. Catherine i ja przesyłamy wyrazy miłości Lindsey, Jacksonowi, Mayi i Macy" - napisał książę William.

Kiedy księżna Kate powróci do oficjalnych obowiązków?

Wiadomo na pewno, że w najbliższym czasie księżna Kate nie będzie brać udziału w oficjalnych wydarzeniach. Nadal skupia się na leczeniu i powrocie do zdrowia. Nie weźmie np. udziału w paradzie wojskowej Trooping the Colour, zaplanowanej na 15 czerwca.