Udział Dagmary Kaźmierskiej w "Tańcu z gwiazdami" wywoływał skraje emocje. Część osób była oburzona tym, że skazana w przeszłości za sutenerstwo celebrytka jest twarzą znanego show Polsatu, inni natomiast uwielbiali ją za luz, dystans do siebie i dobry humor i z całego serca jej kibicowali.

Reklama

Iwona Pavlović bez ogródek o "królowej życia"

Jurorzy nie przebierali w słowach, kiedy oceniali występy "królowej życia". Nie ukrywali, że jej umiejętności są na bardzo niskim poziomie, a sama Iwona Pavlović wdawała się w gorące dyskusje z Dagmarą Kaźmierską. Teraz bez ogródek powiedziała, co myśli o jej występach.

Reklama

W rozmowie z Pomponikiem Iwona Pavlović stwierdziła, że "królowa życia" jest najgorszą uczestniczką w historii programu.

Już podium się zmienia, bo Dagmara wskoczyła na pierwsze miejsce [red. - wśród najgorzej tańczących uczestników]. To też dlatego, że ona tak naprawdę nie za bardzo tańczyła. Wszystkie tańce, które ona robiła, były identyczne i żaden taniec nie miał znamion danego tańca, danego rodzaju. Myślę, że tak, zajęła pierwsze miejsce - stwierdziła Iwona Pavlović w rozmowie z Pomponikiem.

Nie da się ukryć, że takie pożegnanie "królowej życia" z show przez "Czarną Mambę" może celebrytką rozczarować.