"Taniec z gwiazdami" zaskakuje z odcinka na odcinek. W programie, mimo niskich ocen jurorów, nadal tańczy Dagmara Kaźmierska. Pochwały zbierają Roksana Węgiel, Anita Sokołowska i Maciej Musiał. W ostatnim odcinku odpadł Aleksander Mackiewicz, co zaszokowało wiele osób.

Reklama

Finał "Tańca z gwiazdami" z niespodzianką

Jak będzie wyglądał finał walki o Kryształową Kulę? Szykuje się kilka niespodzianek. Produkcja show zdradziła już pewne szczegóły.

Reklama

W ostatniej edycji w finale o nagrodę walczyły dwie pary. Teraz będą trzy. Informację tę potwierdziła Plejada.pl w produkcji programu. Finał "Tańca z gwiazdami" zostanie rozegrany 5 maja 2024 r.

Kto pozostał w grze w "Tańcu z gwiazdami?

W programie pozostali: Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel, Maffashion i Michał Danilczuk, Maciej Musiał i Daria Syta, Anita Sokołowska i Jacek Jeschke, Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka oraz Roksana Węgiel i Michał Kassin. Faworytami jurorów po sześciu odcinkach są: Sokołowska i Jeschke, Węgiel i Kassin oraz Szczepianiak i Janicka. Najniżej ocenianą parą są Kaźmierska i Hakiel, ale widzowie ich uwielbiają i za każdym razem ratują im skórę.