Małżeństwo Anny Nowak-Ibisz z Krzysztofem Ibiszem trwało cztery lata. Para rozwiodła się w 2009 roku. Mają syna, 18-letniego teraz Vincenta. Rozstanie dla aktorki było trudne, potrzebowała czasu, aby ułożyć sobie wszystko od nowa. Teraz już spokojnie może opowiadać o tamtym czasie. Z byłym mężem łączą ją teraz przyjacielskie stosunki. Znana "Pani Gadżet" wystąpiła w programie Marzeny Rogalskiej pt. "Rogalska Show". W pewnym momencie padło bardzo intymne pytanie.

Reklama

Co zdradziła o byłym mężu Anna Nowak-Ibisz?

"Czy Krzysiek jest dobry w te klocki?" - zapytała wprost podczas wywiadu Marzena Rogalska. "Pani Gadżet" nie zastanawiała się długo. "Jest" - odpowiedziała szybko i zmieniła temat.

Reklama

Wszystkie żony Krzysztofa Ibisza

Pierwszą żoną Krzysztofa Ibisza była dziennikarka Anna Zejdler. Ich małżeństwo trwało od 1998 do 2004 roku; mają syna Maksymilian. Rok rok po rozstaniu z Zejdler, prezenter poślubił Annę Nowak, która przyjęła dwuczłonowe nazwisko i obecnie jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy telewizji TVN Style. To małżeństwo też nie przetrwało. Krzysztof Ibisz ma teraz trzecią żonę, Joannę Ibisz, którą poślubił w 2021 roku. Mają syna, Borysa.