Małgorzata Walewska od wielu lat jest jurorką w polsatowskim show "Twoja twarz brzmi znajomo". Widzowie ją uwielbiają. Jej nowy wpis mocno ich więc zaniepokoił. Zareagowali natychmiast. Przestraszyli się, że artystka odchodzi i jest to post pożegnalny. Wszystko wyjaśniła.

Reklama

"Dziękuję Polsat za dziesięć pięknych lat współpracy i "Twoja twarz brzmi znajomo" za dwadzieścia edycji. I za te przepiękne, wiosenne tulipany z okazji jubileuszu" - napisała śpiewaczka operowa pod zdjęciem, które zamieściła na swoim profilu na Facebooku. Pozuje na nim z dużym bukietem kwiatów.

Reklama

Burza pod wpisem Małgorzaty Walewskiej

Pod jej wpisem natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy. "Ten program bez pani już nie będzie taki sam; Początek wpisu brzmi totalnie jak pożegnanie, tylko nie to; Niech pani nie odchodzi z programu, przestaję oglądać, jeśli pani odejdzie; Miszczak znowu porządki robi?!" - napisali m.in. jej wielbiciele.

Gwiazda zareagowała natychmiast i wszystkich uspokoiła. "Ojej, nie myślałam, że odbierzecie ten wpis i zdjęcie jako pożegnanie! To po prostu podziękowania bez drugiego dna! A kwiaty cudne, prawda?" - napisała.

Wielbiciele show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" są bardzo czujni. Gdy Edward Miszczak przeszedł z TVN do Polsatu, wprowadził tam wiele zmian. Objęły one uwielbiany przez widzów program "Twoja twarz brzmi znajomo". Z formatu zniknęli m.in. Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski.

Jubileuszowa edycja "TTBZ"

Teraz emitowana jest 20., jubileuszowa edycja "TTBZ". Jej uczestnikami są: Katarzyna Skrzynecka (zwyciężczyni I edycji i jurorka w 17. seriach). Stefano Terrazzino (zwycięzca trzeciej edycji), Aleksandra Szwed (zwyciężczyni 5. edycji), Maria Tyszkiewicz (zwyciężczyni 6.edycji), Kacper Kuszewski (zwycięzca 8. edycji), Filip Lato (zwycięzca 9. edycji), Mateusz Ziółko (zwycięzca 10. edycji) oraz Barbara Kurdej-Szatan (zdobywczyni drugiego miejsca w 15. edycji). W jury zasiadają Piotr Gąsowski, Małgorzata Walewska i Robert Janowski.