Dagmara Kaźmierska, uznawana za jedną z najbardziej barwnych postaci polskiego show-biznesu, jest bardzo zapracowana. Szuka męża w programie Polsatu, gra w "Pamiętniku z wakacji" i intensywnie trenuje do kolejnych odcinków "Tańca z gwiazdami" pod okiem swojego partnera, zawodowego tancerza Marcina Hakiela. Udział w tanecznym show spowodował, że Kaźmierska musi dużo czasu spędzać w Warszawie.

Reklama

Dagmara Kaźmierska tęskni za domem

Dagmara Kaźmierska mieszka na co dzień w Kłodzku. Tu telewizyjna gwiazda urządziła z ogromnym przepychem dwupoziomowe mieszkanie.

Reklama

Co Dagmara Kaźmierska myśli o życiu w stolicy? "Nie lubię tego miasta. To jest piękne miasto, mam tu przyjaciół. Ale tu brakuje mi czasu. Chodzę spać o czwartej nad ranem, ale ja lubię być u siebie. Tu nie ma nic z mojego domu, teraz sobie przywiozłam pościel" - powiedziała w wywiadzie dla portalu JastrzabPost.

"Brakuje mi domu i źle się tu czuję. Jak odpadnę, to będzie ulga, bo wrócę do siebie" - wyznała.

Luksusowe życie Dagmary Kaźmierskiej

Kaźmierska otwarcie przyznaje, że lubi otaczać się luksusem. Świadczy o tym choćby złoty tron, który jest elementem wystroju jej mieszkania. W serialu "Królowe życia" pokazała, że jeździ luksusowymi autami i kocha obwieszać się złotem.

Dagmara Kaźmierska chętnie wypoczywa w Egipcie. Tam organizuje luksusowe rejsy jachtem. W Polsce natomiast prowadzi butik z odzieżą dla kobiet. Dochody przynoszą jej także sponsorowane posty na Instagramie oraz programy telewizyjne, w których bierze udział.

Dagmara Kaźmierska ma duże grono fanów. Są też tacy, którzy pamiętają, że została skazana na więzienie za "działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji".