Po półtorarocznej przerwie taneczne show wróciło w na początku marca na antenę Polsatu. Fani oglądają i komentują. Jurorów i widzów zachwyciły w ostatnią niedzielę taneczne popisy Anity Sokołowskiej, Macieja Musiała czy Roksany Węgiel. Nieco gorzej poradził sobie Kamil Baleja, który niestety musiał pożegnać się z programem. W mediach społecznościowych pojawiło się mnóstwo komentarzy o niesprawiedliwości werdyktu. Najmniej punktów od jurorów dostała Dagmara Kaźmierska, ale ona została w programie i nadal walczy o Kryształową Kulę.

Reklama

Przerwane podziękowania w "Tańcu z gwiazdami"

Wiele emocji wzbudziło zakończenie niedzielnego odcinka. Kamil Baleja, który odpadł z programu, nie mógł dokończyć swoich podziękowań i tak jak chciał pożegnać się ze wszystkimi, którzy mu kibicowali. Jeszcze w trakcie wypowiedzi dziennikarza w studiu zabrzmiała muzyka, a telewizyjni widzowie zobaczyli na ekranach napisy końcowe.

Reklama

Kto dostał najmniej, a kto najwięcej punktów?

Anita Sokołowsk i Jacek Jeschke oraz Maciej Musiał i Daria Syta - te pary dostały od jurorów po 40 punktów. Stawkę zamykali Kamil Baleja i Magdalena Perlińska z 25 punktami oraz Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel z 23 punktami. Dagmara pozostała w "Tańcu z gwiazdami", uratowały ją głosy telewidzów.