Dagmara Kaźmierska próbuje obecnie swoich sił na parkiecie "Tańca z gwiazdami". Jej tanecznym partnerem jest Marcin Hakiel. Poza tym, że bierze udział w programach telewizyjnych, celebrytka prowadzi również własny butik. Sprzedaje zarówno stacjonarnie, jak też za pośrednictwem transmisji na żywo.

Reklama

W jej sklepie znaleźć można "luksusowe" ubrania w dosyć przystępnych cenach. Internauci często jedna podważają oryginalność tego, co sprzedaje Dagmara. W sieci pojawiło się właśnie nagranie, na którym znana tiktokerka parodiuje celebrytkę. Mowa o MiliOnerce, czyli Irenie Mąsior, której profil na Instagramie śledzi ponad 500 tys. osób.

MiliOnerka parodiuje Dagmarę Kaźmierską

Właśnie nagrała scenkę, która przypomina internetowe sprzedaże Dagmary Kaźmierskiej.

Ale nie pisz mi tutaj o rozmiar kochanieńka, bo u nas się wszystko uciąga. Unisex, unisize, unigender z moszito. [...] Serduszka moje do oddania mam jeszcze jeden mój ulubiony krój wersraczi. Z 5000 zł na 110 zł. Mega petarda kosmos, do tego rajtuza z cekinem i buenos dias europas. Mi się chcę naprawdę płakać dziewczyny, jak ja wam oddaję te perełki[transkrypcja fonetyczna przyp. red.] - słyszymy na nagraniu.

Tiktokerka na nagraniu-parodii: U nas Czanel się pisze przez "cz"

Reklama

U nas Czanel się pisze przez "cz", bo jesteśmy w Polsce i szanujemy nasz kraj, dlatego marki też się spolszczyły - mówi MiliOnerka.

Kończymy naciąg….sprzedawanie na dziś dziewczynki, Od jutra kolekcja, na którą czekacie…Habibi Girl - tymi słowami kończy nagranie MiliOnerka.

Mimo, że ani razu nie pada nazwisko Dagmary Kaźmierskiej, internauci od razu dopatrzyli się podobieństwa.

Dagmara jak malowana; Wyczuwa parodię Dagmary; Z kimś mi się ta sprzedająca kojarzy...; Dagmara, to ty? - pisali w komentarzach.

Trwa ładowanie wpisu