Zofia Zborowska-Wrona i jej mąż, siatkarz Andrzej Wrona wzięli ślub w 2019 roku. Chętnie pokazują swoje życie w social mediach. Na początku listopada zeszłego roku poinformowali, że spodziewają się drugiego dziecka. Okazuje się, że ciąża aktorki daje jej w kość. Nie przesypia porządnie całej noci i w ciągu dnia jest zmęczona.

Reklama

W 2021 roku Zofia Zborowska urodziła pierwsze dziecko, córkę Nadzieję. Teraz czeka na drugą pociechę. Aktorka pokazuje zdjęcia z sesji zdjęciowych.

Ciążowe Kłopoty Zofii Zborowskiej

Tym razem Zofia Zborowska opowiedziała internautom o swoich problemach ze snem.

"O losie. Za każdym razem zaskakuje mnie to, jak bardzo w ciąży muszę "odchorować" nieprzespaną noc. Koszmar. Mam dziś jakieś sześć procent baterii plus wyglądam, jakby mnie ktoś zmielił i wypluł" - pożaliła się na InstaStories.

Zofia Zborowska o drodze do macierzyństwa

Pierwszą ciążę przez długi czas aktorka trzymała w tajemnicy. Wszystko przez przykre doświadczenie związane z poronieniem. "Moja historia macierzyństwa nie jest taka krótka, bo dokładnie dwa lata temu poroniłam. To było bardzo trudne doświadczenie. Potem miałam rok zbierania się i przygotowywania, żeby spróbować ponownie" - opowiedziała aktorka w rozmowie z Ładne Bebe.