Jacka Braciaka znamy z takich produkcji, jak: "Kos", "Rodzinka.pl", "Wołyń", "Córka trenera", "Drogówka", "Kler" czy "Róża". Fani aktora interesują się oczywiście jego życiem prywatnym. Jacek Braciak był m.in. w związku z Mają Hirsch, Renatą Dancewicz oraz Agatą Buzek. W ostatnim czasie partnerką Jacka Braciaka miała być dziennikarka Polsatu. Co wiadomo o relacji aktora z piękną dziennikarką?

Reklama

Jacek Braciak już jest singlem?

Informatora "Super Expressu" twierdzi, że relacja Braciaka "od kilku tygodni to już przeszłość". "Dla Dominiki to był poważny związek i włożyła w niego całe serce. Niestety - Jacek to wolny duch, wielki artysta... Nie myślał raczej o planowaniu przyszłości" - napisał "Super Express". Jak prezenterka Polsat News zareagowała na rozpad relacji z Jackiem Braciakiem? "Dominika ciężko zniosła rozstanie, ale już się pozbierała" - dodaje informator "Super Expressu". Wszystko wskazuje na to, że aktor jest ponownie singlem.

Reklama

Miłość od pierwszego wejrzenia

Aktor po raz pierwszy spotkał się z dziennikarką podczas nagrywania kampanii ekologicznej. Podobno piękna Dominika od razu wpadła mu w oko. "Jacek zakochał się w Dominice od pierwszego wejrzenia. Praktycznie oszalał na jej punkcie i od razu zaczął o nią zabiegać, aż w końcu zdobył jej serce. Od tego pierwszego spotkania wydarzenia potoczyły się bardzo szybko. We wrześniu byli nawet razem na festiwalu filmowym w Gdyni. Ich związek kwitnie" - donosił jakiś czas temu ShowNews.pl.