Za nami już trzy odcinki 14 edycji show "Taniec z Gwiazdami". O Kryształową Kulę walczą m.in. Dagmara Kaźmierska, Filip Chajzer, Maciej Musiał, Kamil Baleja, Anita Sokołowska i Roksana Węgiel.

Reklama

Roksana Węgiel: Miałam ochotę się popłakać

Występ młodej gwiazdki estrady od początku wzbudzał ogromne emocje wśród fanów programu. Jak na razie Roksana Węgiel i Michał Kassin idą jak burza. W pierwszym odcinku zdobyli 29 punktów, w drugim odcinku "Tańca z Gwiazdami" 35 punktów, w ostatnim jury przyznało im maksymalną do zdobycia ilość punktów - 40.

Reklama

Jak się okazuje, dobre wyniki okupiła nie tylko ciężką pracą i potem, ale i zszarganymi nerwami.

"Cieszę się, że mogłam z nim to zatańczyć i bardzo się cieszę, żewszystko wyszło, bo powiem szczerze, że początki nie były najłatwiejsze.Dużo siniaków, dużo upadków też było, ale finalnie wyszło. Trenowaliśmy, trenowaliśmy i się udało, więc jesteśmy naprawdę dumni" – opowiadała Roksana Węgiel w rozmowie z serwisem Plejada.

Piosenkarka zdradziła, że po swoim pierwszym występie na parkiecie z trudem powstrzymywała łzy.

"Jak zatańczyłam, to później miałam ochotę się popłakać, bo tyle emocji mnie to kosztowało" – wyznała Roxie.

"Roksana z rąk wyleci"

Na intensywność treningów w rozmowie z Plejadą zwrócił uwagę również partner Roxie z programu, tancerz Michał Kassin.

"Tu było wiele trudnych akrobacji, takich ryzykownych rzeczy taknaprawdę, gdzie jakiś drobny błąd mógł spowodować, że Roksana mi z rąkwyleci na przykład. I będzie stłuczka. Więc cieszymy się bardzo, żewszystko wyszło i że mogliśmy trochę pokazać też jakąś drugą stronęswojego charakteru, bo my jesteśmy na co dzień naprawdę spokojni,życzliwi, weseli" - powiedział partner Roksany Węgiel z parkietu.