Taylor Swift jest w trasie koncertowej pt. "The Eras Tour", która rozpoczęła się w marcu 2023 r., a zakończy się 8 grudnia w 2024 r. Artystka planuje odwiedzić aż 5 kontynentów i zagrać minimum 130 koncertów. Taylor przyjedzie też do Warszawy na trzy dni. Amerykanka wystąpi 1, 2 i 3 sierpnia 2024 roku na PGE Narodowym w Warszawie.

Reklama

Co zrobił ojciec Taylor Swift?

Po zakończeniu występów w Australii miało dojść do sporego skandalu z udziałem ojca piosenkarki. Mężczyzna miał pobić jednego z fotoreporterów.

Awantura wybuchła na nabrzeżu promowym na północnym wybrzeżu Sydney. Jak podają dziennikarze "Page Six", ojciec wokalistki miał napaść na australijskiego fotografa podczas imprezy organizowanej przez Taylor na jachcie. Z relacji 51-letniego fotografa Bena McDonalda wynika, że 71-letni Scott Swift bez powodu uderzył go w twarz.

Przedstawiciele Taylor Swift twierdzą, że do incydentu miało dojść, gdy dwie osoby chciały podejść do piosenkarki i przepychały się w tłumie. Wtedy właśnie zareagował jej 71-letni ojciec, Scott Swift.

Taylor Swift, znana piosenkarka i autorka tekstów, osiągnęła wielki sukces podczas ceremonii wręczenia nagród Grammy 2024. Amerykanka została pierwszą w historii artystką, która po raz czwarty otrzymała to wyróżnienie za album roku.