"Codzienny magazyn reporterski. Reporterzy dotrą wszędzie tam, gdzie cierpią ludzie. Opowiedzą historię, które nie mogą pozostać nieopowiedziane" - tak zapowiadają producenci nowy program.

Magazyn "Reporterzy" ma trwać kilkanaście minut. Nadawany będzie od poniedziałku do piątku o godz. 20.15 po "Gościu 19.30” w TVP1.

Reklama

Pod koniec grudnia 2023 e. ubiegłego roku, po zmianie władz Telewizji Polskiej, z anteny TVP1 zdjęty został program “Alarm”, który ostatnio prowadzili m.in. Jacek Łęski, Agnieszka Oszczyk i Urszula Rogala.

Reklama

Gospodarzami “Reporterów” będą Agnieszka Górniakowska, Zbigniew Łuczyński oraz Jacek Pawlewski. Nad programem czuwać będzie Piotr Maślak, szef Agencji Kreacji Publicystyki, Dokumentu i Audycji Społecznych TVP.

Kim są prowadzący magazyn "Reporterzy"?

Agnieszka Górniakowska związana była z TVP w latach 2011-2017 – prowadziła serwisy informacyjne TVP Info, a później tzw. boczne wydania "Wiadomości" TVP1.

Zbigniew Łuczyński od końca grudnia 2023 roku jest jednym z gospodarzy "19.30", a w latach 2006-2023 prowadził w TVN magazyn reporterski "Uwaga!".

Jacek Pawlewski był dziennikarzem TVP Bydgoszcz, prowadził m.in. "Teleranek" w TVP 1, a w TVP 2 interwencyjno-reporterski "Kontakt" i "Magazyn Ekspresu Reporterów".