Po dwóch odcinkach "Tańca z gwiazdami" na czele tabeli jurorów uplasowali się Michał Barczak oraz Filip Gurłacz. Z kolei w strefie zagrożenia, decyzją zarówno sędziów jak i widzów, znaleźli się Cezary Trybański oraz Magda Narożna. Definitywnie z programem w drugim odcinku pożegnali się Maciej Kurzajewski i tańcząca z nim Lenka Klimentova.
Kto okazał się lepszy?
Jak się okazało, w programie pozostają Magdalena Narożna oraz Piotr Musiałkowski. O Kryształową Kulę nie będą już walczyć Cezary Trybański i Izabela Skierska. W dogrywce obie pary zatańczyły tango.
Cezary, wniosłeś bardzo dużo dobra i bardzo ci dziękujemy, że jesteś z nami, ale dzisiaj była lepsza Magdalena - powiedziała Iwona Pavlović.
Pożegnanie
Słuchajcie, może nie mam idealnego wzrostu, żeby być tancerzem, może nie tańczyłem idealnie, ale w życiu nie chodzi o to, żeby być idealnym, ale żeby być szczęśliwym - powiedział na pożegnanie Cezary Trybański. Koszykarz zwrócił się też do publiczności z prośbą o powstanie i aplauz dla Izabeli - "żeby poczuła się tak, jakby zdobywała mistrzostwo".
Beata Zatońska, dziennikarka, autorka książek, miłośniczka i znawczyni Włoch oraz filmoznawczyni. Współautorka bloga italianki.pl oraz m.in. książki "Zmontowani". W Dziennik.pl zajmuje się tematyką show-biznesową oraz lifestylową.