Józef Wojciechowski założył jedną z największych firm deweloperskich w Polsce, dzięki której dorobił się imponującej fortuny. Miliarder jest właścicielem kilku inwestycji, w tym luksusowego hotelu Czarny Potok w Krynicy-Zdroju. To właśnie tam poznał swoją obecną partnerkę, Patrycję Tuchlińską. 23-letnia wówczas modelka brała udział w pokazie Ewy Minge.

Reklama

Córeczka o imieniu Aurora

Kilka tygodni temu Tuchlinska udostępniła na Instagramie zdjęcie, na którym pokazała ciążowy brzuch. Wówczas nie było pewne, czy modelka spodziewała się dziecka, czy opublikowała zdjęcie z poprzedniej ciąży. Trzy lata temu para powitała na świecie synka Augusta, a teraz wiadomo już, że doczekali się również córeczki.

Jak donosi "Gazeta Krakowska", Wojciechowski i Tuchlińska nadali córce imię Aurora, tak samo, jak nazywała się jedna z księżniczek Disneya z bajki "Śpiąca królewna".

Partnerki Józefa Wojciechowskiego

Józef Wojciechowski zawsze miał słabość do pięknych i młodszych kobiet. Był żonaty z Laurą Michnowicz, a potem zostawił młodszą o 37 lat żonę i związał się z Beatą Pruskią, uczestniczką programu "Damy i wieśniaczki", która była młodsza od miliardera o 44 lata. Związek ten również nie przetrwał próby czasu. Z Patrycją Tuchlińską inwestor związany jest od ponad 6 lat.

Ze związku z pierwszą żoną Józef Wojciechowskiemu ma trzy córki. Druga żona, Laura Michnowicz - Miss Publiczności, Miss Media i Miss Lata 2005 w Koszalinie - urodziła Wojciechowskiemu dwóch synów. Wiadomo, że jeden z nich ma na imię Alex, jednak modelka bardzo strzeże swojej prywatności.