Tomasz Kammel przez ostatnie lata był prezenterem TVP. Można go było oglądać m.in. w "Pytaniu na śniadanie". Po zmianie władz na razie nie prowadzi żadnych programów ani imprez specjalnych tej stacji. Nie jest to jednak jedyne zajęcie Tomasza Kammela. Prezenter od wielu lat jest także mówcą, trenerem i prowadzącym różnego rodzaju szkolenia i wykłady z zakresu wystąpień publicznych oraz komunikacji międzyludzkiej.

Reklama

Tomasz Kammel przejdzie do Polsatu?

Ostatnio głośno mówi się o tym, że Tomasz Kammel być może dołączy do zespołu prowadzących Polsatu. Stacja prowadzi prace nad telewizją śniadaniową.

TVP rozpuściło trochę swoich gwiazd, ale ostatecznie jego się nie pozbyło. Polsat jednak robi od jakiegoś czasu podchody pod prezentera, na razie bez efektów. Być może TVP kusi Kammela podwyżką, a konkurencja jeszcze nie ma konkretnej wizji dla niego, więc to trwa i trwa - mówi w rozmowie z Shownews.pl osoba, która pracuje w stacji.

Kontrowersyjna odpowiedź prezentera na jeden z komentarzy

Na razie nic nie jest jeszcze pewnie, więc Tomasz Kammel poświęca czas na swoje wykłady i prowadzenie kanału na YouTubie oraz konta na Instagramie. To tam doradzał ostatnio w kwestii kłótni małżeńskich. Jego rady spotkały się z ostrą krytyką. Internauci zauważyli, że nie ma dzieci i żony, więc o związkach raczej wie niewiele.

Niedawno Kammel postanowił doradzić internautom, jak reagować, gdy ktoś się głośno zachowuje w miejscu publicznym. Większość jego rad skupiła się wokół tego, jak zrobić to w uprzejmym tonie. Na jeden z komentarzy Tomasz Kammel próbował odpowiedzieć w nieco zabawnym tonie, ale nie do końca mu to wyszło. W komentarzu i odpowiedzi padły nieco wulgarne słowa.

Jak był pełny kebab i było strasznie głośno i nie było słychać zamówień krzyklem MO*DAAA PSY! I większość wyszła - napisał jeden z internautów (pisownia oryginalna - przyp. red.).

Reklama

Trzeba było powiedzieć - mo*da psy, teraz ja już szczekam. Wtedy by zostali. To jest tak samo jak z tym hasłem gdy wszyscy rozmawiają i Pewna pani krzyczy - zamknijcie mo*dy, kiedy moja jest otwarta - odpisał prezenter.

Niektórych ta odpowiedź rozbawiła, inni byli nią nieco zaskoczeni.