Aleksander Kwaśniewski musiał w lipcu 2023 roku przejść zabieg, który miał przygotować go do sezonu narciarskiego. Niestety pojawiły się komplikacje. Jak donosił "Super Express" wszczepiono mu "groźną bakterię".

Aleksander Kwaśniewski musiał przejść operację

Wyszedłem z kliniki o własnych siłach jako człowiek zdrowy, a dwie godziny później już nie mogłem wstać z fotela. Musiałem prosić mojego oficera ochrony, żeby kupił mi kule - powiedział były prezydent.

Reklama

Zakażenie sprawiło, że Aleksander Kwaśniewski musiał ponownie przejść operację. Z tego powodu odwołał swój udział w zaplanowanych spotkaniach, m.in. tych związanych z promocją książki "Aleksander Kwaśniewski. Prezydent w rozmowie z Aleksandrem Kaczorowskim".

Były prezydent w październiku ubiegłego roku mówił, że "wciąż ma duże problemy z poruszaniem się, dlatego konieczne jest wspieranie się o kulach".

Córka zdradziła, jak czuje się Aleksander Kwaśniewski

Teraz w najnowszym wywiadzie o tym, jak czuje się jej ojciec opowiedziała Aleksandra Kwaśniewska.

Z tym kolanem tata walczy ciągle niestety bardzo od dłuższego czasu - powiedziała w rozmowie z Pomponikiem. Dodała, że jej ojciec wrócił do pracy już dawno temu, ale jest to osobny temat.