Sandra Kubicka i Baron zostali rodzicami Leonarda. Dumny tata ogłosił to podczas występu z zespołem Afromental na Polsat Hit Festiwalu, który odbył się w miniony weekend. Modelka wyznała, że jej poród odbył się z pewnymi komplikacjami.

Reklama

Sandra Kubicka nie pamięta nocy, gdy rodziła

Sandra Kubicka nie może na razie cieszyć się z obecności syna, bo został umieszczony w inkubatorze. Okazuje się, że jej poród był przedwczesny. Na InstaStories celebrytka wyznała, że nie pamięta samej nocy, gdy rodziła dziecko.

Mam takie zalecenia od pani psycholog, aby spróbować żyć normalnie i wrócić do tego wszystkiego, żeby mówić i żeby nie wypierać – wyznała Sandra.

Sandra Kubicka wyznaje, że miewa ataki paniki

O samym porodzie chyba wam nie powiem nigdy, bo to jest dla mnie traumatyczne doświadczenie. Będę musiała to przerobić u psychologa, który zajmuje się tematami wcześniaków i nagłych porodów - dodała.

Sandra Kubicka przyznała, że ma ataki paniki.

Od momentu wyjścia ze szpitala do domu miałam pięć ataków paniki. Jak zobaczyłam samochód, zaczynałam wyć. Ostatni raz widziałam samochód, jak jechaliśmy [do szpitala], był zakrwawiony fotel. Później windę pamiętam. (...) Po prostu stałam i krzyczałam w tej windzie - mówi.

Przyznała, że nie potrafi przebywać z dala od swojego dziecka.

Trochę już tam ześwirowałam. Myślałam, że wrócę do domu i wykąpię się i będzie mi lepiej, ale wcale nie jest lepiej. Zaraz się zbieram i jadę do Leosia - przyznała.