Zofia Zborowska i jej mąż Andrzej Wrona na początku listopada ubiegłego roku poinformowali, że spodziewają się drugiego dziecka.

Już się nie bardzo da ukrywać, bo brzuszek zaskakująco szybko rośnie, a Zofia sapie jak szalona. Takiego newsa mamy dla Was. 2024 rok szykuje się być rokiem wyśmienitym - napisali wówczas na Instagramie. Okazało się, że para spodziewa się drugiej córki.

Reklama

29 lipca 2021 r. małżonkowie powitali na świecie swoją pierwszą córkę - Nadię. Nadzieja. Tak miała na imię moja babcia… Babcia Nadzia. Niesamowicie piękna, dobra i kochana kobieta.Mama mojej mamy. Była piosenkarką estradową, modelką i aktorką. Zawsze chciałam tak nazwać córkę (...) - mówiła przed narodzinami pierworodnej córki Zborowska.

Zofia Zborowska urodziła drugą córkę

Teraz poinformowali, że dziewczynka jest już na świecie. Jaśmina, bo tak będzie miała na imię, urodziła się 16 maja.

Dzielna mama z córeczką mają się dobrze. Obydwie głównie śpią, jedzą i zmieniają pieluchy - czytamy na profilu aktorki na Instagramie.

Przy okazji podziękowała położnej Jeannette Kalyta, która uczestniczyła w porodzie.

Dziękujemy Ci za to, że bezpiecznie sprowadziłaś naszego Pędzelka na ten świat, a ja (Zosia) mogłam normalnie funkcjonować i chodzić już tego samego dnia. Twoje doświadczenie, opanowanie i dobro, które od Ciebie płynie są absolutnie wyjątkowe - napisała Zborowska.