Magda Mołek przez lata była prezenterką TVN. Po odejściu ze stacji postanowiła zacząć prowadzić swój kanał w serwisie YouTube i program "W moim stylu".

Reklama

Prezenterka rozmawia w nim z gwiazdami rodzimego show-biznesu na trudne a czasem kontrowersyjne tematy. Ostatnio głośno było o zawirowaniach w jej prywatnym życiu. Mołek ogłosiła, że po 13 latach rozwodzi się z mężem Maciejem Taborowskim.

Prezenterka stara się, jak najmniej wypowiadać w tej kwestii. Na swoim Instagramie, który obserwuje ponad 550 tys. osób publikuje posty, w którym uwiecznia ważne chwile ze swojego życia zarówno zawodowego, jak i prywatnego.

Magda Mołek odpowiada na złośliwy komentarz internautki

W niedzielę zamieściła post ze zdjęciami wśród zieleni. Na fotografiach można zobaczyć ją w eleganckim, satynowym komplecie i fikuśnym kapeluszu.

Pogoda na głowę w chmurach. Nareszcie. Tydzień majówkowy będzie piękny, a w nim moje urodziny. Znowu? Przed chwilą przecież były - czytamy w opisie.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Wśród nich znalazł się ten, w którym internautka złożyła "osobliwe życzenia" Magdzie Mołek.

Życzę, by doceniała pani przyjaźń i była mniej posągowa, a bardziej ludzka - napisała internautka.

Prezenterka nie pozostawiła go bez odpowiedzi.

Wzajemnie - odpisała Magda Mołek.