Tomasz Komenda w 2004 roku został skazany na 25 lat więzienia na gwałt i zabójstwo 15-latki w Miłoszycach. Wyszedł na wolność po 18 latach, gdy udowodniono, że nie popełnił tej zbrodni.

Na podstawie dramatycznej historii Tomasza Komendy powstał film fabularny pt. „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy", który wyreżyserował Jan Holoubek

Reklama

Wśród doniesień na temat śmierci i pogrzebu Tomasza Komedny przewijał się również wątek jego związku z Anną Walter. Komenda poznał ukochaną za pośrednictwem portalu randkowego i w 2020 roku poprosił ją o rękę. Kilka miesięcy po zaręczynach para doczekała się syna, Filipa. Niestety ostatecznie ich związek nie przetrwał.

Reklama

Kogo jeszcze zabraknie na pogrzebie Tomasza Komendy?

Anna Walter nie zdecydowała się na oficjalny komentarz w sprawie śmierci Tomasza Komendy. Wg nieoficjalnych informacji, kobieta prawdopodobnie nie zabierze synka na pogrzeb jego ojca. Nie chce bowiem wystawiać chłopca na widok mediów.

Pogrzeb Tomasza Komendy odbędzie się w poniedziałek 26 lutego o godz. 12 w kaplicy na cmentarzu przy ul. Kiełczowskiej na wrocławskim Psim Polu. 47-latek spocznie w samotnej mogile, z dala od bliskich.

Trwa ładowanie wpisu