Raper o śmierci swojego brata poinformował w kilku postach na Instagramie. Zamieścił wiele zdjęć z bratem. "Do następnego spotkania" - napisał w jednym z nich. "Przywitaj się z naszą babcią" - dodał w następnym. Pod innym postem napisał z kolei: "Bing zawsze nas rozśmieszał. Spotkasz się z mamą".

Reklama

52-letni Snoop Dogg jest już legendą rapu. Odnosi artystyczne sukcesy, ale w jego życiu poza sceną nie dzieje się ostatnio najlepiej. Córka muzyka jakiś czas temu przeszła udar w wieku zaledwie 24 lat. Teraz zmarł przyrodni brat rapera. Bing Worthington miał 44 lata.

Bing Worthington przez wiele lat towarzyszył artyście podczas tras koncertowych. Na początku objął stanowisko technika, później był menadżerem tournée Snoop Dogga.

Reklama

Przyrodni brat Snoop Dogga był też muzykiem

Młodszy brat rapera sam również tworzył muzykę. Działał w projekcie Lifestyle, współtworzonym z DJ Quikiem. Jakiś czas temu Bing zamieszkał w Kanadzie. Pracował jako producent muzyczny. Cytowany przez portal TMZ "przyjaciel rodziny" twierdzi, że Worthington nie mógł pogodzić się z odejściem matki, która zmarła w 2021 roku. Snoop Dogg pożegnał brata w mediach społecznościowych.