Joanna Osyda kilkanaście lat temu zyskała wielką popularność. Wcieliła się w rolę tytułowej Majki w serialu emitowanym przez TVN. Miała wtedy 21 lat i studiowała jeszcze w łódzkiej filmówce, a rola w "Majce" była jej telewizyjnym debiutem. Powstało 190 odcinków tego serialu. Premierowo pokazywano je w latach 2009-2010.

Reklama
Jak prezentowała się na teatralnej premierze Joanna Osyda? / AKPA

Bohaterką serialu jest Majka Olkowicz (w tej roli Joanna Osyda), 20-letnia studentka fotografii na Akademii Sztuk Pięknych. Gdy serial się zaczyna, walczy o stypendium na prestiżowej uczelni we Florencji.

Joanna Osyda uciekła przed popularnością

Po zdobyciu ogromne rozpoznawalności, Joanna postanowiła jednak usunąć się w cień. Po latach w "Dzień dobry TVN" wyjawiła, że "wstydziła się popularności" i chciała "zasmakować studenckiego życia".

Joanna Osyda nadal jest czynna zawodowo, ale trzyma się raczej z dala od ścianek. Tym razem postanowiła zrobić wyjątek, a fotoreporterzy sfotografowali ją na premierze "(Nie) Wszystko Ci oddam".

Na teatralną premierę Joanna Osyda założyła welurowy garnitur. / AKPA

Na tę okazję Osyda włożyła garnitur z czarnego weluru. Do tego dopasowała złote dodatki i czarną kopertówkę. Joanna postawiła również na delikatny makijaż i związane włosy.