Tomasz Stockinger to znany aktor filmowy oraz serialowy. Serca publiczności podbił m.in. rolą hrabiego Leszka Czyńskiego w „Znachorze” (1981) w reż. Jerzego Hoffmana. Od samego początku, czyli od 1997 roku, gra w serialu: „Klan”, wcielając się w rolę doktora Pawła Lubicza.

Reklama

Słowa wsparcia od zespołu "Klanu" z powodu śmierci mamy Tomasza Stockingera

Tomasz Stockinger jest ojcem Roberta Stockingera – prezentera telewizyjnego, który niedawno nawiązał współpracę z TVP i został jednym z prowadzących „Pytanie na śniadanie”. Panowie przeżywają trudne chwile. W mediach pojawiła się informacja o śmierci mamy Tomasza Stockingera – Barbary Barskiej. Słowa wsparcia dla kolegi z pracy przesłała produkcja „Klanu”. Na stronie wyborcza.pl pojawił się nekrolog.

"Panu Tomaszowi Stockingerowi słowa wsparcia i wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci Mamy składają realizatorzy serialu „Klan”. Myślami jesteśmy z Tobą i Twoją Rodziną" - napisano.

Reklama

Kim była Barbara Barska?

Barbara Barska z siostrami Adrianną i Zofią tworzyła zespół Triola, w którym zadebiutowała w 1947 roku. Następnie występowała z orkiestrami Jana Cajmera i Kazimierza Turewicza. Wyszła za aktora Andrzeja Stockingera, z którym doczekała się dwójki dzieci. Jej córka Katarzyna została śpiewaczką operetkową, a syn Tomasz aktorem.