Monika Richardson rozstała się z TVP w 2019 r. W Telewizji Polskiej prowadziła m.in. program "Europa da się lubić" oraz "Pytanie na śniadanie". O aktualnej ekipie śniadaniówki TVP nie ma najlepszego zdania.

Monika Richardson dosadnie podsumowała ekipę "Pytania na śniadanie"

Ostatnio była pracownica TVP dosadnie podsumowała ekipę programu, którego w latach 2013-2019 sama była współprowadzącą. Richardson sprowokowało do wypowiedzi grupowe selfie opublikowane na instagramowym profilu śniadaniówki, na których pozują m.in. Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, reporterzy, pogodynek i kulinarni eksperci "Pytania na śniadanie".

"Nasza ekipa postanowiła odtworzyć słynne selfie z Oscarów 2014! Jak Wam się podoba?" – zapytali, nawiązując do słynnego selfie, które w 2014 r. zrobiła sobie Ellen DeGeneres z całą plejadą hollywoodzkich gwiazd.

Reklama

Monika Richardson natychmiast dosadnie odpowiedziała.

"Jaka ekipa, takie selfie…" – skomentowała dziennikarka.

"Zmieńcie wreszcie tych prowadzących"

Do ostrej krytyki ruszyli też internauci. Wielu komentujących wypomina ekipie "Pytania na śniadanie", że zapomnieli o swoich koleżankach i kolegach zwolnionych z pracy w TVP. Część ostro domaga się zwolnienia "sztucznych" prowadzących.:

"Sorki, ale powinniście solidaryzować się, ze zwolnionym koleżankami i kolegami. Przykro mi, ale tracicie ze mną w tym momencie kilkanaście osób. Było miło; Zero solidarności z tymi, których nie widzimy w "PnŚ", nawet pozdrowień, tak jakby ich nigdy nie było; Zmieńcie wreszcie tych prowadzących; Czekamy na innych prowadzących. Może będą mniej sztuczni?; Pamiątkowe selfie PiS-owskich pozostałości (żeby nie powiedzieć "resztek"); Porównać się chcą do prawdziwych gwiazd… żenujące" – krytykowali internauci.

Tradycyjnie nie zawiedli też wierni fani "Pytania na śniadanie", którzy zachwycają się zdjęciem. Część z nich tęskni za "starą" ekipą.

"Super ekipa!; Jak miło was widzieć; Jak miło Was widzieć, chociaż tęsknię za @opczowska_malgorzata , Tomkiem Wolnym i innymi prowadzącymi; Piękna fotka" – pisali w komentarzach.